FAQ / SSS

Why Oyuncakhouse? / Neden Oyuncakhouse?


Our products are prepared with great care from linden and walnut trees. All of our products are handmade and natural wood. Our products are prepared with natural oils. Toys that will support the development of children are designed by our R&D department. In addition, it is produced in special designs in line with the demands of our valued dealers. All toys are suitable for children's health with EN71 and CE standards. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ürünlerimiz ıhlamur ve ceviz ağaçlarından büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Ürünlerimizin tamamı el yapımı ve doğal ahşaptır. Ürünlerimiz doğal yağlarla hazırlanmaktadır. Çocukların gelişimini destekleyecek oyuncaklar Ar-Ge departmanımız tarafından büyük bir özenle tasarlanmaktadır. Ayrıca değerli bayilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarımlarda üretilmektedir. Tüm oyuncaklar EN71 ve CE standartları ile çocuk sağlığına uygundur.
How Can You Pay? / Nasıl Ödeme Yapabilirim?


PayPal ban in Turkey. Therefore, you can pay by bank transfer and transferwise. To pay: Bank Transfer
Account name: DACHI TASARIM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Bank: Ziraat Bankası
Branch: Bahçeşehir / İstanbul
IBAN: TR 5300 0100 1769 8931 0320 5003
Swift: TCZBTR2AXXX
Adress: ORHAN GAZİ MAH.1730.SK.NO:55 ESENYURT ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Türkiye'de Paypal yasak. Bu yüzden banka transferi havale/eft yada transferwise ile ödeme yapabilirsiniz.
How To Deliver? / Nasıl Teslim Edilecek?


Approximate preparation time of orders is 20-25 days. After the preparation period is completed, we deliver visuals to our customers and we demands payment. After the payment is completed, the orders are delivered to cargo. We use dhl, fedex, tnt and ups cargo in transportation. Orders are delivered to our customers within 5-7 days. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Siparişlerin yaklaşık hazırlanma süresi 20-25 gündür. Hazırlanma süresi tamamlandıktan sonra sipariş görselleri müşterilerimize iletilir ve ödemesi talep edilir. Ödeme tamamlandıktan sonra siparişler kargoya teslim edilmektedir. Taşımacılıkta dhl,fedex, tnt ve ups kargo kullanılmaktadır. Türkiye içi siparişlerde yurtiçi kargo ile ücretsiz teslimat yapılmaktadır. Teslimat süresi Türkiye içi 1-3 iş günüdür. Yurdışı için kargoya teslim edilen siparişler hızlı kargo ile 5-7 gün içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir.
How Do You Order? / Nasıl Sipariş Verilir?


If you are not our business partner please fill out the dealership form to order. You must purchase 5 items for each product you are interested in at a minimum. Please view our main catalog to view the products. When your order list reaches us, we will forward you the last price including shipping. Shipping costs vary by country and weight. Orders are to be produced and shipped from our central production facility in Turkey. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Eğer iş ortağımız değilseniz sipariş vermek için lütfen bayilik formunu doldurun. Minimum ilgilendiğiniz her ürün için 5 adet alım yapmalısınız. Ürünleri incelemek için lütfen ana kataloğumuzu inceleyin. Sipariş listeniz bize ulaştığında kargo dahil son fiyatı size ileteceğiz. Kargo ücretleri ülkelere ve ağırlığa göre değişmektedir. Siparişler Türkiye'de üretilmek ve merkez üretim tesisimizden gönderilmektedir.